Пошук

Xiaomi Mi Ultrasonic Toothbrush - головний пристрій місяця

Xiaomi Mi Ultrasonic Toothbrush - головний пристрій місяця

Поки адміни цієї комуни продовжують святкувати вчорашнє свято, чи може б'ються з Петєю (не бийте мене, якщо ви просто займаєтесь важливими справами!!!), я візьму на себе функцію новинара і напишу тут про те, про що вчора не написали.

Справа в тому, що гіроскутер і супер-потужний лазерний проектор — це все супер, але вчора презентували ще один товар. Як на мою думку, він найважливіший.

Чи буде тобі до вподоби новий блокбастер про Трансформерів на новому суперлазерному проекторі, якщо у тебе, друже, буде боліти зуб?

Або, ось картина: ти підкатуєш до дівчини на новенькому гіроскутері Ninebot Plus, якого ще ніхто не бачив, і лише відкриваєш рота, як розумієш, що окрім дотепностей звідти може не дуже приємно тхнути, бо поспішав вранці, забув про одну важливау справу.

Тому у цьому вчорашньому наборі головний пристрій — зубна щітка.

От про неї і побалакаємо.


Нову щітку для екосистеми MiJia, судячи з зовнішності, зробила компанія SOOCAS, яка незважаючи на дещо кумедну для нас назву, вже рік як робить якісні розумні щітки.

Основою цієї щітки є мікродвигун, який може вібрувати з частотою до 31000 вібрацій на хвилину. Це дуже багато. Якщо перевести у Герци, то це буде 31000/60= 516 Гц. Це між Сі першої октави і До другої. Можна було б назвати цей звук Сі дієз, але всі знають, що такої ноти не існує, бо між Сі і До лише півтону. Ось десь на половині цього півтону і грає нова зубна щітка.

Незрозуміло, чому її називають ульт развуковою, але хай так буде, може оглядачі порталу, звідки я поцупив цю новину, загубили пару нулів в описі :)

Окрім музичних властивостей у ефективного високочастотного пристрою є високотехнологічна щітина від фірми DuPont під назвою StaClean. У поєднанні з високою частотою, вона забезпечує гарне очищення зубів и ротової порожнини від всіляких неприємнихї речей.

Ця зубна щітка ще має рівень захисту від води IPX7. Це означає, що її можна занурювати на глибину 1 метр на півгодини.

Не знаю, хто наважиться таким чином чистити зуби, але щітка має витримати, все гаразд.

Звісно, Xiaomi Mi Ultrasonic Toothbrushмає зв'язок із смартфоном, і може виконувати команди, які вказують їй, який режим застосувати кожного разу, коли хтось наважився почистити зуби таким витвором високих технологій.

Зубна щітка має акумулятор 700 мАг і може підзаряджатися навіть від павербенка через спеціальний інтерфейс (док-станцію у підставці).

Ось і все. Дуже корисна річ. Каждуть, вона буде коштувати близко 30 доларів, що не дуже й багато для такого товару.

Тож, не найнбот прикрашає людину, а чисті і здорові зуби!

Ставте мені лайки і плюси у карму, якщо цей допис не видалять :)

+3
16:12
18:08
А зубы такой щеткой действительно удобно чистить или это только, чтобы по пантоваться)))
18:23
да, по сути это такая же щетка как и все, но только вибрирует. тут ошибка, наверное все-таки 31 000 вибраций в секунду, тогда это ультразвук. От такой вибрации кариес сбегает в ужасе :)) На самом деле, отпадают все мелкие частицы еды, зубного камня, налета и т.д.
18:25
Спасибо, получается, если вы все верно говорите, то у меня не будет зубного камня. А у вас нет такой?
18:28
+1
Если камень уже есть, то его надо удалять бормашиной smile А щетка предотвратит образование нового.
А щетки есть подобные — mi.ua/zubni-shitki/ первые две
18:30
Взгляну обязательно.
20:13
У меня похожая правда не такая немного, обращайтесь в личку расскажу подробней, что вас интересует, чтобы здесь не засирать коменты