Пошук

Підгузки Xiaomi DRINK для заощадливих - їх можна навіть прати!

Підгузки Xiaomi DRINK для заощадливих - їх можна навіть прати!

Вирішивши не зупинятися на пробкових килимках-пазлах, Xiaomi представило нову розробку для дитинчат — дихаючі підгузки DRINK. Смартфони та інші високотехнологічні штуковини, то, звісно, добре, але ж особисто в мене спрямованість компанії на виробництво екологічно безпечних товарів для дому та сім'ї викликає особливу повагу.

Зшиті з 10 шарів стовідсотково натуральної тканини, Xiaomi DRINK миттєво всмоктують вологу, у той же час дозволяючи шкірі малюка вільно дихати. Маючи вигляд рушничків розміром 48 х 18 см, підгузки можуть регулюватись у досить істотному діапазоні завдяки липучій стрічці, що дозволяє комфортно закріпити їх на малюкові будь-якої статури.

Xiaomi DRINK відповідають найвищим стандартам якості Китаю щодо захисту шкіри від інфекційних уражень, які можуть бути викликані контактом шкіри дитини із залишками сечі та фекалій. Їх можна прати як вручну, так і з використанням пральної машини у режимі до 110 градусів. Набір, що складається з 10 підгузків, коштує 99 юанів і невдовзі очікується в офіційній мережі Xiaomi в Україні.
0
23:47
12:09
Интересно как эта 100процентная натуральная ткань впитывает влагу и остается сухой… И как же их стирать, если они мгновенно все впитывают и нужно ли сушить…
12:37
+3
Наверное имеется в виду что поверхность остается сухой, как в памперсах, а все впитывается вовнутрь.
Возможно, есть некий чехол, из которого эта вата вынимается и стирается.
Я такое видел в памперсах, это не супер-новая технология. Типа меняются картриджи :), а сами трусы остаются одни и те же.
12:48
+1
Для молодых мамочек и их деток хорошая инновация. Нужно будет порекомендовать. А в вашем магазине уже купить их возможно?
08:44
+1
Вот это да! Интересно попробовать новые супер сухие подгузники. У нас эта тема в семье актуальна, ребенок маленький. Они есть уже в продаже?