Пошук

В Індії Xiaomi виграє Asia One в премії 2017 року “World's Greatest Brand”!

В Індії Xiaomi виграє Asia One в премії 2017 року “World's Greatest Brand”!

Xiaomi виграла «The World’s Greatest Brand — Asia&GCC». Цю нагороду було вручено United World Holdings LLC, URS Media Consulting P. L. та AsiaOne з PricewaterhouseCoopers P. L. на церемонії, що відбулася у Сінгапурі. World's Greatest Brands&Leaders Awards — це відзнаки, якими нагороджуються бренди, визнані найкращими у різних галузях промисловості. Цією визначною новиною у своєму твітері поділився Manu Kumar Jain, VP & MD, Xiaomi India.

На початку весни індійські заводи Xiaomi виробляли по одному смартфону кожну секунду. А з урахуванням того, що 95 відсотків телефонів компанії, що продаються в Індії, вироблено на розташованих там потужностях, можна зрозуміти важливість цього досягнення на телекомунікаційному ринку країни, що ось-ось вийде на перше місце в світі за кількістю мешканців.

У 2017 році на індійський ринок вийшли Redmi Note 4, Redmi 4A та Redmi 4, і наввипередки почали бити всі рекорди онлайн-продажів. Рейтинг Xiaomi в Індії невпинно зростає, на сьогодні це — почесне друге місце, яким компанія в жодному разі не збирається задовольнятися. Також у країні відкрито перший Mi Home. І ось тепер — отримання такої престижної нагороди, що зайвий раз підкреслює, як швидко відходить у минуле думка про «дешеву та неякісну» китайську електроніку.

На останок хотілося б відмітити, що активність в індійському «ком'юніті» Xiaomi чи не найбільша серед подібних проектів різних країн. Тож, внесок пересічних користувачів у розвиток компанії та у формування її загальної стратегії розвитку безперечно у великій мірі сприяло досягненню високих рейтингів та отриманню такої престижної нагороди. А Xiaomi віддячує своїм шанувальникам новою якісною та різноманітною продукцією. І якщо за рейтингом в Україні наші улюбленці поки що на 3-му місці, то може і наша активність на c.mi.ua призведе до зростання популярності виробів, їх якості, і, як результат, — до нових престижних нагород Xiaomi та реалізації такого амбітного її плану, як «Зростання у 2 рази в 2017 році».

0
19:11
22:41
Жаль, что некоторые живут стереотипом о плохом качестве китайской продукции. Ну а так, поздравляю! Это хорошая новость о любимой компании :)