Пошук

Універсальна сумка-трансформер «два в одному» U`Revo

Стиль життя

Універсальна сумка-трансформер «два в одному» U`Revo

У чому не відмовиш китайським дизайнерам — це в умінні економити час і простір. Новий продукт екосистеми розумного будинку MiJia — тому пряме підтвердження.
Порахуйте, скільки вам знадобитися сумок для того, щоб носити ноутбук, планшет, блокнот, ручки, аксесуари, коробку з обідом і флягу з водою і при цьому виглядати солідно і строго в сучасному бізнес-центрі?
Всі ці питання вирішив би рюкзак, але з ним не підеш на інтерв'ю або засідання ради директорів. Тому довелося б носити з собою рюкзак і невелику сумку або кейс для ноутбука і документів. Погодьтеся, виглядає це безглуздо.


А ось дизайнери бюро U`Revo знайшли дотепний вихід. Вони спроектували сумку, яка одновремено є і сумкою, і рюкзаком, і кейсом, і навіть валізою.
Для цього вони в сумку більшого розміру помістили ще одну, трохи менше. При цьому, місткість обох не постраждала.


Отже, сумка U`Revo — це трансформер, який за бажанням перетворюється у велику сумку, рюкзак або валізу в залежності від ситуацій. У неї прекрасно влізе 15,6-дюймовий ноутбук, планшет, документи, одяг, їжа, пляшка з водою і ще багато чого.


Для зручності можна носити її на спині, а можна і за верхню або бічну ручки. Шкода, що не передбачили коліщатка внизу, тоді універсальність досягла б 80-го рівня.
Дотепним рішенням є можливість заховати лямки рюкзака в спеціальне відділення і застебнути його блискавкою. Хвилина — і ніхто не здогадається, що перед ним рюкзак.


Друга частина комплекту U`Revo — елегантна ділова наплічна сумка. Вона призначена для перенесення ноутбука і іншої портативної електроніки, документів та інших пласких предметів.
Комплект ідеальний для відряджень. Прибули на місце з усіма речами в режимі валізи або рюкзака, витягли бізнес-сумку і вирушили з нею на роботу. Після склали все у велику сумку і відбули додому. Ні імідж не постраждає, ні руки від перенесення важкого кейса.


Сумка U`Revo зшита з водовідштовхувальної тканини, головне відділення посилено текстильними ребрами жорсткості.
На нижній поверхні головного відділення є гумові ніжки.
Клапани в обох відділеннях закриваються на «липучку».
Комплект U`Revo можна купити в складі двох предметів, а можна і по одному.


Безліч сумок і рюкзаків екосистеми розумного будинку MiJia можна купити в Україні в мережі магазинів Mi Home & Service

0
13:50
Немає коментарів. Ваш буде першим!