Пошук

Qicycle - справжній гірський велосипед. Тільки маленький

Товари для дітей

Qicycle - справжній гірський велосипед. Тільки маленький

Партнер компанії Xiaomi з екосистеми Mijia QiCYCLE, що спеціалізується на виробництві велосипедів для ентузіастів та професіоналів, пропонує гірський велосипед для учнів початкової школи — маленьких байкерів, які тільки вчаться їздити, але не згодні на компроміси, якщо питання стосується велосипедів.

Qicycle в Україні

Дитинство — це час авантюрних пригод та прагнення пізнати увесь світ, один із засобів це зробити — сісти на велосипед.

Компанія-розробник вивела на ринок зручну модель, на який можна вирушати назустріч пригодам, на сімейний уїк-енд, велопробіг до парку, щоб насолодитися спілкуванням з родиною, яка любить спорт та обожнює двоколісних друзів.

Спираючись на досвід у проектуванні дорослих велосипедів для професійного спорту Xiaomi зробила раму та колеса з аерокосмічного алюмінієвого сплаву, щоб забезпечити високу міцність та легкість й запобігти деформації навіть при падінні.

Інженери розробили такий профіль рами, яка зручна і для хлопчиків і для дівчаток. До того ж вона подвійна. Хоча велосипед призначений для дітей, він витримує навантаження у 100 кг.

При розробці моделі гірського велосипеда QiCYCLE увага була приділена й зручності перемикання швидкостей. Незважаючи на те, що у дітей — маленькі ручки, трансмісія компанії Shimano з 7 швидкостями достатньо легко перемикається дитиною в різних дорожніх умовах.

Для того, щоб зробити досвід їзди більш комфортним, висота вилки на цьому велосипеді більша, ніж у звичайного велосипеда на 15 мм. Тож дитині зручніше керувати велосипедом. Дизайн сидіння був розроблений в Італії, він ергономічний та підходять для фізичної статури дитини. Сидіння можна підняти на необхідну висоту.

Велосипед Xiaomi поки продається на краудфандінговой платформі, але може з'явитися у масовому виробництві.

0
14:00
Немає коментарів. Ваш буде першим!