Пошук

Чи знаєте ви таємниці зубної пасти Doctor B?

Товари для здоров'я

Чи знаєте ви таємниці зубної пасти Doctor B?

Зараз існує багато типів зубної пасти, що можна придбати. Ця кількість засліплює та пантеличить користувача. Тож яка буває зубна паста і як її вибрати, відповідає компанія-учасник екостеми Mijia, Doctor B, який виробляє зубну пасту Doctor B Toothpaste 0 +.

Doctor B Toothpaste 0 +

Що в усіх зубних пастах спільного?

Основним інгредієнтом всіх паст, незалежно від ціни, є абразивний матеріал, решта — це зволожувачі, загусники та піноутворювачі тощо. Тобто в усіх — схожий склад. Різниця в ціні в основному пов'язана з брендом і додатковими характеристиками. Наприклад, відбілювання, кровоспинна дія, гіпоалергенність і так далі.

Doctor B Toothpaste 0 +

Зазначимо, що зубна паста Doctor B Toothpaste 0 + використовує сучасні абразивні матеріали.

Що таке лікувальні зубні пасти

При захворюванні зубів і ясен застосовуйте спеціальну лікувальну пасту, яка містить протизапальні речовини. Протизапальна зубна паста в поєднанні зі звичайним антибактеріальним засобом легко перемагає бактерії в роті. Особливості використання лікувальних зубних паст в тому, що їх не можна вживати постійно, а тільки під час хвороби, інакше вони можуть порушити бактеріальний баланс в організмі, крім того, іноді від тривалого застосування знижується чутливість бактерії до лікувальних компонентів пасти.

Doctor B Toothpaste 0 +

Найкраща паста — напівпрозора

Вивчаючи всю різноманіть різних паст важко зробити вибір на користь якоїсь однієї, але ось думки виробників — найкраща зубна паста повинна бути напівпрозорою, ця зубна паста не містить пігментів і консервантів, в такому випадку можна менше турбуватися, якщо хтось, наприклад, діти, проковтнуть трошки пасти випадково.

Купляйте пасту в невеликих тубах

Якщо зубня паста відкрита протягом місяця, а таке буває якщо ви придбали велике пакування пасти, але чистили зуби лише самі, то вона видихається і втрачає властивості, і може навіть стати розсадником бактерій. Їй рекомендується позбавититись, та придбати нову. Маленька туба зубної пасти також зручна для подорожей і перельотів.

Doctor B Toothpaste 0 +

Даєш свіжий подих

Найбільш важливим з точки зору користувача додатковими функціями зубної пасти є свіжий подих. У порівнянні з відбілюючими та протизапальними властивостями, свіжий подих дозволяє заощадити багато жувальної гумки за додаткову плату.

Doctor B Toothpaste 0 +

Зубна паста Doctor B Toothpaste 0 + використовує унікальну технологію Frescolat® MGA, яка гарантує підтримку свіжого дихання протягом дня.

До речи, крім чищення зубів зубна паста може робити дива чудеса в інших сферах. Наприклад, її можна нанести на сверблячі після укусу комара місця, застосовувати як скраб для шкіри, наприклад, на ліктях, колінах і п'ятах, паста допомагає видалити жирні плями з одягу.

0
16:40
Немає коментарів. Ваш буде першим!