Пошук

Як Doctor B. піклується про ваше здоров'я

Товари для здоров'я

Як Doctor B. піклується про ваше здоров'я

Ви бачили рідину для полоскання рота яка зручніше ніж жувальна гумка? Так, вона існує!

Це рідина Doctor B в зручних пакетиках саме такої ємності, щоб вистачило якісно прополоскати рот, але не носити з собою велику пляшку з цією рідиною для полоскання.

Рідина для полоскання рота Doctor B

І звичайно рідина у багато разів ефективніша за жувальну гумку у боротьбі з запахом з рота, особливо якщо ви нещодавно їли їжу, приправлену часником або цибулею.

Рідина для полоскання рота Doctor B в стіках — це аптечний засіб професійного рівня з сильною протимікробною дією. Згідно з дослідженнями вона на 99,9% знищує кишкову паличку та золотистий стафілокок, допомагає в гігієні рота, уповільнює швидкість росту інших видів бактерій, в тому числі таких, що викликають неприємний запах.

Рідина для полоскання рота Doctor B

При цьому рідина для полоскання рота Doctor B в стіках приємна на смак, не шкодить слизовій оболонці і не викликає подразнення, вона підходить для використання кілька разів в день. Тривалість відчуття чистоти залежить від ситуації і в середньому становить кілька годин, зате може миттєво збільшити доброзичливість з боку вашого співрозмовника. А ще вона натякає на поцілунки (звісно, якщо ви не на діловій зустрічі).

Рідина для полоскання рота Doctor B

Рідина для полоскання рота Doctor B в стіках представлена ​​в двох смаках — бамбука і персиків.

Перший смак більш традиційний для азіатських країн, другий створений для тих, хто полюбляє солодки смаки, які повільно переходять в прохолодні. У складі рідини для полоскання прополіс, який зміцнює ясна, загоює невеликі пошкодження слизової оболонки та водночас допомагає протистояти інфекціям. Panax Notoginseng (Псевдоженьшень або Нотогінсенг) у складі ополіскувача має кровоспинну дію при кровоточивості ясен, а також проявляє протизапальні та антимікробні властивості.

Рідина для полоскання рота Doctor B

Ксиліт надає приємний смак, замінюючи шкідливий для зубів цукор. Невеликі пакетики у вигляді м'якого стіку з рідиною для полоскання рота Doctor B легко носити з собою, вони не будуть помітні в кишені ділової сорочки або у відділенні органайзера, зате за кілька секунд дозволять вам відчути себе комфортно, полегшуючи спілкування.

Рідина для полоскання рота Doctor B

Тепер ви можете купити Doctor B рідина для полоскання в коробці з 20 стіків, щоб поділитися з родиною та дітьми і щоб свіжий подих супроводжував вас кожен ваш день.

Повний набір засобів для турботи про ротову порожнину можна прдибати в Україніу офіційного представника бренду Doctor B — мережі магазинів екосистеми Розумного дому. 

 

0
19:15
Немає коментарів. Ваш буде першим!