Пошук

Сертифікований подовжувач від Xiaomi підтримує швидку зарядку

Сертифікований подовжувач від Xiaomi підтримує швидку зарядку

Mi Power Strip, сертифікований China Compulsory Certificate (ССС), можна без вагань назвати сімейним джерелом енергії. Шість звичайних роз'ємів, та ще й три USB-підключення на додачу, задовольнять може і не кожну китайську, але майже будь-яку українську родину. Також зазначений стандарт вимагає, щоб у подовжувача обов'язково були в наявності пластикові запобіжники у вигляді шторок, аби не допустити отримання ушкоджень від випадкового дотику до металевих контактів.

Але захисні функції Мі-подовжувача цим не обмежуються. Згідно з вимогами того ж таки стандарту, прилад забезпечує захист підключених гаджетів не тільки від короткого замикання, а й навіть від влучання блискавки в електромережу. Крім того, поперечний переріз шнура, відповідно до ССС, підбирається в залежності від довжини, що повинно забезпечити його безпроблемне використання та високу енергоефективність.

Подовжувач має окрему кнопку включення-виключення живлення, що не тільки зручно у використанні, але і забезпечує дієвий додатковий захист. Підтримуючи стандарт швидкої зарядки Quick Charger 2.0, Mi Power Strip може також автоматично регулювати силу струму, що є зовсім не зайвим з огляду на кількість пристроїв, які одночасно користувач має змогу підключити до подовжувача.

Таким чином, завдяки зазначеним властивостям, Mi Power Strip є органічним проводженням розвитку екосистеми Xiaomi та вже чекає на покупців в офіційній торговій мережі України.

0
23:51
Немає коментарів. Ваш буде першим!