Пошук

Smartmi презентувала компактне біде, яке можна застосувати там, де вам потрібно

Розумний дім

Smartmi презентувала компактне біде, яке можна застосувати там, де вам потрібно

Азійці, особливо, японці, дуже багато уваги приділяють такій важливій частниі житла, як туалет. І справді, питання своєчасного позбавлення організму людини від відходів вкрай необхідно. Азійці наполягають на тому, що цей процес повинен бути ще й комфортним. 

Естафету японців по виробництву розумних унітазів підходпили і інші мешканці регіону. Розумний туалет в готелі чи в домі заможного китайця став звичним. 

Але ж компанія Smartmi, відома нам за своїми виробами для здорового дихання і регулювання температури — розумними очисниками повітря і вентилятором MiJia, зробила розумний туалет фактично мобільним. Тепер функцію розумного унітазу може виконувати будь-який.

Для цього на нього треба прикріпити накладку від Smartmi.

Сидіння для унітазу тепер може виконувати роль біде. У нього також є функція УФ дезинфекції унітазу. Це дуже слушно, тому що сучасні миючі засоби не завжди можуть впоратися з мікробами, що живуть під обідком. Також сидіння виконуе звичну функцію змиву.

Регулюється температура омиваючої рідини, а також температура самого сидіння, яке вкрито сіткою тонких дротів під пластиковою оболонкою.

Підключення розумного сидіння для унітазу Smartmi дуже просте: треба підвести до пристрою воду і зарядити акумулятор вчасно. 

Це справжня революція у питаннях гігієни в домах, де туалети недостаньо сучасні і комфортні. 

Цей, та інші пристрої екосистеми Розумного дому MiJia скоро можна буде придбати в офіційному магазині в Україні.

+1
15:55
Немає коментарів. Ваш буде першим!