Пошук

Дитяча машинка для стрижки Xiaomi Yueli Children Hairdresser

Дитяча машинка для стрижки Xiaomi Yueli Children Hairdresser

Xiaomi стільки випустила екологічних та якісних виробів для малюків, що цю групу товарів вже можна виділяти в окрему систему "Розумний дитячий будинок". Ось і нова машинка для стрижки вироблена з урахуванням потреб маленьких хлопчиків та дівчаток. Виробництво новинки налагоджено на краудфандінговому майданчику компанії. Yueli Children Hairdresser доступна у двох кольорах — помаранчевому і блакитному.

Багато зусиль розробники приклали для максимального зменшення рівня шуму. В результаті малюки вже не будуть лякатися стрекотіння перукарського приладдя і не заважатимуть своїм стилістам створювати чергові перукарські шедеври.

У комплект Yueli Children Hairdresser увійшли три насадки різних розмірів для створення оригінальних стрижок для юних модників. Придбати дитячу машинку для стрижки Xiaomi Yueli Children Hairdresser можна буде невдовзі в Офіційному магазині розумного будинку MiJia в Україні — слідкуйте за оновленнями в інтернет-магазині, щоб стати одним з перших щасливих володарів цього практичного і зручного приладу.

0
22:55
Немає коментарів. Ваш буде першим!