Пошук

Xiaomi святкує другий рік платформи спільного фінансування проектів

Xiaomi святкує другий рік платформи спільного фінансування проектів

Доволі часто компанії готують щось незвичайне, щоб відзначити належним чином вагомі віхи своєї діяльності. Ось і Xiaomi до другої річниці Crowdfunding платформи випустила цікавий ювілейний набір. Він вийшов обмеженим накладом і складається з колекційного куба розміром 40х40х40 мм, виготовленого з алюмінієвого сплаву, та елегантного записника у чорній шкіряній обкладинці.

На куб нанесено лазерне зображення унікального ідентифікаційного номеру, який надає певні привілеї щодо придбання продукції, виробленої на базі Crowdfunding платформи, можливість відвідування заводів компанії, участі у корпоративних заходах та акціях тощо.

Записник розміром 135 х 210 мм має 160 сторінок для нотування ваших численних творчих задумів. А щоб не загубитися у вирі власних ідей, актуальну сторінку можна відразу відкрити завдяки шкіряному ремінцю-закладці. Для тривалого зберігання записника призначений спеціальний бокс, а при поточному використанні класичний еластичний ремінець захистить записник від випадкового відкриття.

Ювілейний набір надійде у продаж з 27 серпня за ціною 89 юанів (близько 10 євро).

0
16:12
Немає коментарів. Ваш буде першим!