Пошук

Рендер Xiaomi X1 може бути дуже схожим на оригінал

Рендер Xiaomi X1 може бути дуже схожим на оригінал

Тиждень тому мережею почали гуляти чутки щодо вірогідної заміни очікуваного Xiaomi Redmi Pro 2 на новий смартфон Xiaomi X1. Пророкувався навіть його вихід вже у кінці поточного місяця разом з Mi 6 Plus і MIUI 9. Але аналіз рендерингу захисного чохла новинки наводив на думку, що жодної заміни не буде, і таки готовляться до випуску два різні пристрої. Підтвердженням цього може служити оприлюднення нових модельованих зображень, що майже не залишили сумнівів — так, ми маємо невдовзі побачити і Xiaomi Redmi Pro 2, і одну з головних інтриг останніх тижнів — Xiaomi X1.


Якщо вірити цим рендерам, Х1 отримає корпус з округленими кутами із співвідношенням 2:1 як у дисплея Full Vision в G6 від LG. Згідно ж з попередньою інформацією, розподільча здатність буде 2160 x 1080. Окрім подвійної задньої камери та сканера відбитку пальців, з тильного боку очікувався світлодіодний спалах. Його відсутність на рендері могла б дещо засмутити, якби не припущення, що представлені зображення були змодельовані з урахуванням конструктивних особливостей вказаного вище захисного чохла, і не базуються на конфігурації реального пристрою.

Все вказує на те, що ці ренедери виявляться дуже схожими на реальний вигляд смартфону. Як би там не було, а прем'єри мають відбутися ось-ось, і, в кінці кінців, покласти край затіяній Xiaomi грі у «вгадайку».

0
14:12
Немає коментарів. Ваш буде першим!