Пошук

Окуляри Roidmi з захистом від ультрафіолету

Стиль життя

Не питай, чого в мене заплакані очі...

А навіщо питати, чому ті очі світу білого не бачать? Мабуть за монітором довелося тій дівчині чи хлопцю до ночі просидіти, звіт в Excel зводити чи черговий сайт верстати, ось очі і втомились від перенапруження. Але такі страхіття схоже вже в минулому, бо Xiaomi дбає про нас. І не тільки сама дбає, але і свій черговий суббренд Roidmi спонукає відірватися від улюбленої тематики інтелектуальних автомобільних пристроїв, на кшалт FM-трансмітерів, і зайнятися випуском чогось дійсно корисного, наприклад, окулярів B1 Anti Blue-Ray.

Хоча сучасні монітори і стали значно безпечнішими за своїх попередників, але ж і зараз величезна кількість "блакитних комірців" через кілька років праці вимушена розпочинати довгий шлях по кабінетам окулістів. А мали б вони захист, поглинаючий найнебезпечнішу короткохвильову частину синього діапазону випромінювання, що йде від моніторів, а ультрафіолет взагалі не пропускаючий, то й не довелося б через кожні кілька років купувати нові окуляри, замінюючи їх на більш потужні.

За відсутності оптичної сили, B1 Anti Blue-Ray, завдяки особливій багатошаровій конструкції з 9 гнучких та водночас міцних полікарбонатних лінз, відфільтровують світло в особливо шкідливому діапазоні частот, мають жиро- та вологовідштовхувальне покриття, легкі та зручні дужки, що дуже легко відстібуються у разі виникнення потреби в їх заміні. Вага окулярів складає близько 20 грамів, і на носі вони зручно прилаштовуються завдяки легким пластиковим пелюсткам з магнітним кріпленням, які до того ж постачаються у двох модифікаціях — для одягання окулярів на звичайні носи та для людей з "орлиним" профілем. Змінних дужок у комплекті теж дві пари — для повсякденного використання та для занять спортом або інших ситуацій, коли потрібне застосування неслизького покриття.

Наостанок хотілося б відмітити, що захисні окуляри від Roidmi ідеально вписуються в концепцію екосистеми Xiaomi, ось тільки дизайн типу "унісекс 70-х років" мабуть треба було б трохи осучаснити. Imho, звичайно...

Купити Roidmi B1 Anti Blue-Ray в Україні можна ТУТ.

0
14:42
381
23:00
Мне как очкарику со стажем интересно -эти очки служат для профилактики тем людям, у которых все нормально со зрением или для близоруких тоже есть варианты?
11:31
пока диоптрийных нет. но, я думаю, это дело времени. дело же в оправе :)
22:18
Помилка в тексті.… хлопцю до ночі просидіти, звіт в Exel......., «Excel»

Щодо матеріалу, завжди скептично відносився і відношусь до подібних окулярів, не знаю чому.
15:39
дякую, виправимо.