Пошук

Літо! Треба їхати у відпустку з валізою RunMi 90 Points

Нарешті почало пригрівати сонечко, що не може не радувати, особливо у зв'язку зі стартом сезону відпусток. І хоча нинішні умови на морських та інших курортах, як правило, відрізняються від радянських «баз відпочинку» зі «зручностями надворі» та необхідністю повної автономії, майже як у підводному човнів під час океанського походу, деякі речі все ж взяти з собою доведеться. А якщо кудись їде жінка, то, яку велику валізу не візьмеш, все одно доведеться брати ще одну. Але, не біда, бо ж у Xiaomi ті RunMi вже про все подбали.

Ось наша сьогоднішня героїня — валіза з дещо довгуватою назвою — RunMi 90 Points Aluminum Closing Frame Suitcase Grey 24". Звучить майже як повне ім'я якогось англійського лорда з дуже старим родовим деревом, та з пісні слова не викинеш. У зовнішності теж багато від англійського стилю. Нічого зайвого, сірий дорожній колір, оптимальне співвідношення габаритів, власної ваги у 4,9 кг та корисного об'єму. Безшумні колеса, які дозволять, за необхідності, тихенько піти «по англійськи» звідти, де на вас не дуже чекали. Є, правда, ще варіанти у білому, чорному та синьому кольорах. Але де ми, і де білий чи синій колір для валізи? Хіба що на перше квітня до Одеси поїхати — людей посмішити, себе показати.

Що ж може привабити українців звернути увагу саме на цей дорожній аксесуар? Звісно, міцний корпус з полікарбонату від Bayer Markrolon, який, завдяки трьохшаровій композитній структурі, не так вже й легко буде пошкодити вантажникам «улюбленого» повітряного флоту, нехай їм гикнеться! Крім міцності, слід відмітити водовідштовхувальну поверхню, стійку до подряпин, текстура якої складається з великої кількості точкових опуклостей, які разом складають приємний стільниковий малюнок. Міцна ручка з анодованого алюмінію може висуватись і займати три фіксовані положення, дозволяючи зручно тримати валізу людині будь-якого зросту та статури.

Виробники повідомляють, що внутрішній корисний об'єм складає 64 літри, мабуть позиціонуючи дану модель в якості суто чоловічого атрибуту. Ні, щоб виміряти його у кількості пар лабутенів чи плойок, що зможуть там розміститись. Або хоча б у мавпах, тоді валіза виявилася б точно набагато місткішою. Ну та літри, то хай будуть літри, на відпочином все ж таки їдемо. За захист ваших речей відповідатиме вбудований TSA-замок, код якого встановлено виробниками на «000». Але, як каже інструкція, його можна змінювати (ти ба, яке диво!), тільки потім не забудьте ту комбінацію цифр, яку ви ввели під час перекодування. А інакше — читайте абзац про міцність корпусу і не кажіть, що вас не попереджали!

Придбати офіційний RunMi 90 Points Aluminum Closing Frame Suitcase Grey 20" в Україні можна ТУТ,0
11:21
336
12:49
+1
Какой же он красавец, этот чемодан! Просто мечта! Лучше бы я его не видела, теперь спокойно жить не смогу)))
20:08
Чемоданчик действительно супер!
09:32
А на вашем сайте он есть в продаже? Посмотреть можно, и в других цветах есть?
09:36
По Вашей ссылке немного как другой чемодан, дизайн отличается чуть-чуть.
18:58
До чего же он хорош! Очень стильный, ничего лишнего.
22:01
Хочу и себе такой. Жаль, что когда покупал недавно не видел этот. Но теперь задумываюсь и об этом
ms
10:21
И я бы не отказалась от такого чемоданчика, когда поеду в июле в отпуск.