Пошук

MIJIA випустила два нових продукти: Smart PTZ Camera та LED світильник на стелю

Бренд MIJIA випустив сьогодні два нових продукти для розумного будинку. Одним з них є Smart PTZ Camera, яка ідеально підходить для спостереження за вашою оселею. Інший продукт являє собою світлодіодний світильник на стелю від Xiaomi та Philips.

Smart PTZ Camera

Smart PTZ Camera від MIJIA — ця камера ідеально підходить для забезпечення безпеки та використання в домашніх умовах. Спеціальна конструкція дозволяєкамері обертатися на 360 градусів. Камера здатна дистанційно керуватися зі смартфону. Новинка може кріпитися навіть на стелю, що дуже зручно для відео спостереження.

Камера оснащена поворотною конструкцією, яка може переміщатися вільно вгору і вниз, а також убік, щоб охопити всю частину будинку. Smart PTZ Camera поставляється тільки в білому кольорі і має діапазон огляду 360 градусів з одним кутом огляду 115 градусів. Є слот для карти пам'яті.

Стельова лампа Xiaomi Philip Smart


Другий представлений продукт — стельова лампа Xiaomi Philips. Лампа створена компаніями Xiaomi та Philips, варто нагадати, що компаніїпідписали угоду про розробку інтелектуальних домашніх освітлювальних приладів у минулому році.

Світильник на стелю — це також розумний домашній гаджет, він має датчик освітленності, який регулює його яскравість відповідно до освітлення кімнати. Світильник автоматично регулює температуру кольору у належному стані, яка не буде занадто яскравою або тьмяною. Він також оснащений пультом дистанційного керування, за допомогою якого можна включати і вимикати світло, а також регулювати його яскравість. Крім того, світильник можна також підключити до традиційного настінного перемикача. Також це девайс можна контролювати за допомогою мобільного додатку Mi Home.
0
10:07
516
Немає коментарів. Ваш буде першим!