Пошук

[Аудіо] Навушники 1More triple driver з Lighting роз'ємом

Аудіо-відео

Виробники аудіо техніки, особливо, портативної, дуже пильно слідкують за тенденціями у світі гаджетів. І недарма.

Бо творці смартфонів можуть робити несподівані сюрпризи, так, як це зробили Apple та Xiaomi. У своїх нових моделях смартфонів, вони відмовилися від аудіо-роз'єму на користь Bluetooth з'єднання.

З одного боку, це прогресивне рішення, давно вже був час позбутися дротів. Але з іншого боку, канал Bluetooth може бути зайнятий взаємодією з іншими пристроями, наприклад, фітнес-браслетами, і це буде вносити перешкоди у процес прослуховування музики.

Тому виробники аудіо-гарнітур вимушені були знаходити інші рішення. Однією з перших на цей кризис відреагувала компанія 1More — виробник славетних навушників, які за невелику ціну грають, як Hi Fi пристрої.

Вони додали до однієї із своїх майже досконалих моделей навушників — 1More Triple driver Earphones, роз'єм Lighting для користування із смартфонами Apple.

Навушники практично не змінилися — той же корпус, та ж якість 24-бітного звуку. Але пульт керування гарнітурою зазнав змін.Одна кнопка з п'ятьма функціональними можливостями. Уявіть автомобіль з механічною коробкою передач, але на цей раз замість перемикання передач перемикаються доріжки, робляться дзвінки і регулюється гучність за допомогою джойстика.

І дизайн пакування, як завжди у 1More, знаходиться на найвищому рівні.

Навушники 1More можна завжди придбати в українських магазинах Mi Home. Версія з роз'ємом Lighting з'явиться в них незабаром.


0
17:08
123
Немає коментарів. Ваш буде першим!