Пошук

[Нові пристрої] Розумні штори від партнера екосистеми Xiaomi

Розумний дімНа відміну від неспокійного сусіда Кім Чен Ина, який спить і бачить Америку в ядерних руїнах, китайські компанії дуже плідно використовують американські ідеї, причому з таких несподіваних джерел, що дядько Сем тільки встигає чухати свій зоряно-смугастий капелюх.


Знала б одноока Надін, персонаж нашумілого свого часу психоделічно-загадкового серіалу «Твін Пікс», одержима винаходом безшумних штор, що через чверть століття Xiaomi не просто згадає про її ідеї, а створить щось набагатопривабливіше — розумний механізм для практично повної інтелектуалізації процесу шторокерування!

Aqara Smart Curtain — ось ім'я девайса, покликаного зробити новий рішучий крок в процесі атрофування м'язової маси користувачів Mi-гаджетів.

Система «розумний будинок» скоро знищить людство!" — так, або приблизно так недавно висловився відомий фізик-теоретик Вільям Хокінг про перспективи розвитку штучного інтелекту. Чи не нові смарт-штори від Xiaomi він мав на увазі?

Безшумний (30 дБ) і вельми енергоефективний привід, мало того, що підключається до датчиків системи управління домашнім начинням Mi Home і повністю управляється зі смартфона по протоколу ZigBee, що дозволяє налаштувати час закриття і відкриття штор, дана система також автоматично реагує на користувача, що підійшов помилуватися завіконними красотами

Тут би ще розумну систему розпізнавання образів від флагманського смартфона Mi 6 додати, а то бозна, в якому вигляді людина до вікна підійшла. Та й функція припинення закривання в разі наявності перешкоди трохи спантеличує. Раптом спробує невдалий «казанова» за фіранками сховатися, а вони і зупиняться, зачепившись за яку-небудь деталь, що випирає? Не біда! Легким дотиком штори знову приводяться у рух.

Якщо ж возитися з телефонними настройками немає бажання, можна скористатися спеціальним датчиком і дистанційно послати двигуну необхідну команду. А в цілому, Xiaomi як завжди порадувала дуже цікавою розробкою.

Нам же залишається сподіватися, що погубить все-таки людей не пиво, і не система «розумний будинок», і продовжувати боротися з домашньою рутиною за допомогою найновіших досягнень Mi-інтелекту.


І якщо третій сезон «ТвінПікс» тільки готується 21 травня вийти на екрани, і далеко не факт, що безшумні штори від Надін таки будуть представлені світу, то Aqara Smart Curtain вже доступна для попереднього замовлення в Китаї за ціною $ 145.0
16:49
133
Немає коментарів. Ваш буде першим!