Пошук

Нові пристрої: Mi Power Cat Extender

Технологія передачі модульованого сигналу по електромережі відома відносно давно, вона має назву PLC. Компанія Xiaomi долучилась до числа виробників, які використовують цю зручну технологію. Пристрій отримав назву Mi Wi-Fi Power Cat. Присутність «кішки» у назві зумовлена «вухами» антен, що робить цей маленький пристрій схожим на домашнього улюбленця.

Ця «кішка», тем не менше, зможе донести Інтернет до кожного куточка вашого дому за допомогою електромережі.

Технологія така: Mi Wi-Fi Cat Power отримує сигнал від основного роутера, який приєднаний до мережевого кабеля. Потім пристрій передає сигнал по електричній мережі із швидкістю до 300 Мбс (граничне значення для технічного сигналу, реальна швидкість передачі даних буде нижчою).

Я будь-якій кімнаті, де є електрична розетка з тою ж фазою, треба вставити у розетку ще одну Mi Wi-Fi Cat Power. Вона буде роздавати Інтернет у цьому приміщенні.

До цього у Xiaomi вже був пристрій для подовження сигналу Wi Fi, але то був репітер-ретранслятор. А Mi Wi-Fi Cat Power — це зовсім інший пристрій.
Зрозуміло, що для передачі даних по мережі вам буде потрібно як мінімум два пристрої Mi Wi-Fi Cat Power, а краще — на кожне приміщення по одному. Або можна другий пристрій носити за собою, вмикаючи його у розетку при потребі, адже Xiaomi обіцяє роботу plug and play (увімкнула та забула :).


0
15:28
153
12:19
Технология действительно фантастическая — при тестировании этого устройства интернет-соединение через электросеть было установлено между 1-м и 9-м этажами! В офисном здании!