Пошук

Redmi pro 2 і Xiaomi X1: хто вийде першим і чи вийде взагалі?

Смартфони Mi

Згідно з повідомленнями технопорталів, ми всі чекали на оновлення дуже гарної моделі Redmi pro, яка поєднувала в собі властивості флагмана, низьку ціну і технічні новинки. Це був амбітний експеримент Лея Цзюня, який особисто брав участь у розробці цього 5,5-дюймового смартфона і філософія його була такою: дати китайцям потужний і високотехнологічний смартфон за ціною моделей нижньої ланки.

Ця мрія здійснилася, смартфон виявився дуже вражаючим, але з плином часу знадобилося оновлення.

Спочатку здавалося, що цей експеримент буде у єдиничному вигляді і продовження не буде. Але Redmi pro дуже швидко поширився на не-китайські теріторії і став бажаним і там. Тому компанії Xiaomi треба було вирішити — чи робити нову і інтернаціональну версію, чи залишити проект без продовження.

Нещодавно поповзли чутки про те, що керівництво обрало перший варіант. Навіть з'явилися якісь рендери і технічні характеристики.

Тепер майже всі зацікавлені їх знають:

Процесор Snapdragon 660, 3 ГБ оперативної пам'яті, 64 ГБ флеш-пам'яті, 5,5-дюймовий екран, дві камери на 12 и 5 МП і 16 МП фронтальна. Було оголошено навіть ціну нового фаблету: близко 350 доларів, що не дуже корелює з китайською мрією.

Але раптом сталося незрозуміле.

Xiaomi анонсувала запуск нової лінійки смартфонів з індексом Х.

Читайте далі про те, що відбувається.


+1
15:32
225
Немає коментарів. Ваш буде першим!