Пошук

Не прогав активне літо! Заведи собі Yunbike!

Ось і літо… майже прийшло. Настав час витягувати себе із задушливих авто і долучатися до красот природи. І що може стати в цьому кращим помічником? Велосипед? Майже вгадали. Електровелосипед? Зовсім близько.

Зустрічайте — UMA YunBike C1. Компактний, молодіжний, простий в управлінні і налаштуваннях байк. Та ще і з електромотором. У симпатичних модифікаціях Women's і Man's. Велосипед Xiaomi, який радує не лише кольоровою гамою на будь-який смак і настрій, але і прекрасною комплектацією.

Бажаєте швидше відновити форму перед пляжним сезоном — відключаєте "електродопомогу" і в повну силу задіюєте м'язову масу (ну, або що там після зими залишилося). Трохи втомились і з побоюванням зустрічаєтеся поглядом з майбутнім крутим підйомом — додаєте 25% зусиль електромотора і упевнено рухаєтеся до вершини. Не розрахували сил або просто хочете передихнути — режими допомоги в 75 і навіть 100% до ваших послуг.

UMA YunBike C1

При цьому акумулятор велосипеда UMA Xiaomi YunBike C1 видає до 2,5 годин безперервної роботи без підзаряджання. На практиці це — 25 кілометрів безтурботного милування навколишніми пейзажами без докладання щонайменших фізичних зусиль.

велосипед Xiaomi

Ще сумніваєтеся? А як вам "розумне" реагування на зміну крутизни підйому і автоматична зміна потужності двигуна, що підключається? Відповідає за цю функцію новітня система на основі вбудованих трьохосьового акселератора і гіроскопа. Причому, оптимізація конструктивних елементів і використання міцного алюмінієвого сплаву дозволили обмежити масу велосипеда UMA Xiaomi YunBike C1 цілком легкопідйомними 15 кілограмами.

UMA YunBike C1

Звикли до використання в дорозі енерговитратних пристроїв, а тягати додаткове ДБЖ набридло? Наявність під кермом USB виходу дозволить зарядити будь-який гаджет прямо на ходу. А завдяки 8 ступеням захисту батареї можна забути про такі небезпеки, як коротке замикання, перевищення критичних значень струму або напруги при зарядці, вихід робочого струму або струму зарядки цифрових пристроїв за встановлені межі, а також порушення температурних режимів роботи акумулятора, і багато інших неприємностей.

UMA YunBike C1

Надійність, легкість в управлінні і грамотне підключення інтелектуальних режимів допомоги, у поєднанні з легким і витонченим стилем корпусу, безпека використання електричної системи — ось те, чим, поза сумнівом, порадує цей байк любителя швидкої і комфортної їзди. Ви вже побігли купувати велосипед Xiaomi? Я за вами.

0
21:34
262
Немає коментарів. Ваш буде першим!