Пошук

Навушники 1MORE Triple Driver визнані кращими серед навушників до 100 доларів

Аудіо-відео

В екосистемі Xiaomi нещодавно сталося маленьке свято: окрім світових нагород за дизайн, ще одну отримав пристрій, який виробляється компанією 1More. Це — навушники 1MORE Triple Driver.

Цей прогресивний пристрій, який був розроблений володарем декількох премій Греммі, звукоінженером Лукою Бін'ярді, має три звукових драйвери, які забезпечують чудове звучання в усіх трьох частотних діапазонах.

Окрім неперевершенного звуку, навушники 1MORE Triple Driverмають видатний дизайн і упаковку, яка сама є витвором маркетингового мистецтва.

При цьому, коштують вони сто доларів, що робить їх недосяжними для конкурентів.

Ось що пише оглядач The Verge про навушники 1MORE Triple Driver:

"«Я слухав Triple Driver за $ 99 і Quad Driver за $ 199 три місяці, і я повинен сказати, що вони дійсно переможці. Точність і ясність їх звуку виправдовують ціни у кілька разів вище. Але це більше, ніж просто технічна перевага, Ці навушники просто приємно слухати ».


"… [1MORE] сподівається виграти, просто пропонуючи чудовий звук за неперевершеною ціною"

"… приємно знайти нову компанію, яка входить у бізнес як конкурентноздатна, як персональний звук з власною акустичною архітектурою".

«Як вважають 1 More,» пласка [частотна характеристика] гарна, а пласка і трохи любові краща ". Одним словом, Triple Drivers дають вам більше кохання, а Quad Drivers пропонують більше точності та вишуканості ".

На грунті особистих вражень від цих прекрасних навушників я можу сказати, що все, що сказав експерт, правда.

В цьому можна переконатися вже зараз, завітавши до Mi Home у ТРЦ «Городок», або «Метрограді» в Києві, або придбавши видатні навушники 1MORE Triple Driver у фірменному магазині екосистеми Xiaomi в Інтернеті.

0
15:14
154
21:06
Насколько они удобно сидят в ухе? У меня проблема с наушниками, очень их ощущаю, до сих пор не нашёл свою модель. Возможно это она и есть?
10:13
+3
Очень удобные. За счет искривления корпуса они сами цепляются за ушной канал и даже на велике не выпадают. Звучат нереально круто. Но сначала советую Mi Hybrid Headphone (Quantie). За свою цену — шедевр. Потому что эти слегка кусаются по цене.
08:52
Спасибо за совет, рассмотрю
16:39
Может для регулярных пробежек этот взять?