Коментарі

да, все правильно. можна все це в одно відео об'єднати
Потрібно зняти одне відео про сніг та одне біля агенства де розповідаєш про те куди б хотів би поїхати, правильно?
13:48
Всі такі питання задаємо на форумі MIUI.
Финалисты предыдущего конкурса могут участвовать в новом конкурсе?
можете, але від різних акаунтів
И еще вопрос, а если я и жена хотим поучаствовать так можно или только один член семьи может?
Ага, спасибо еще раз. Просто прочел условия и не понял сразу, там написано

Стартує конкурс 22.12.2017, підведення підсумків — 06.01.2018

в конкурсы у групах можна і постити, і коментувати, він триває до кінця місяця
результати конкурса Земля будуть розіграні завтра, у п'ятницю. Принаймні, так обіцяють організатори.
Як стало відомо, розіграш відбудеться завтра, у п'ятницю
а когда результаты ждать, а то в правилах видать опечатка?
он в самом разгаре. завершился предыдущий, завтра результаты
Подскажите, а конкурс завершился или можно еще участвовать?
Коли я поїду подорожувати, я б хотів взяти з собою панорамну камеру MADV 360° тому, що вона саме те, що потрібно для подорожі. Я дуже люблю подорожувати і неодноразово переконався в тому, що в подорожі найнеобхідніша річ це камера, фотоапарат та хороший настрій.
Тур, в який я б хотів поїхати з Мережею Агентств «Горящих» Путівок це тур в Амстердам. Важко пояснити чому, але дуже манить мене останнім часом відвідати це чудове місто. Ось фото з деяких моїх останніх подорожей. Найбільше мені сподобалось одне місце в Португалії це мис Рока — сама західна точка Євразійського континенту. Ще його називають краєм світу. Там надзвичайно та перехоплює дух!
Коли я поїду подорожувати, я б хотів взяти з собою панорамну камеру MADV 360° тому, що вона дає змогу передати усю повноту краси навколо та незабутні відчуття, які охоплюють тебе протягом подорожі. Це унікальна можливість зберегти найяскаравіші світлини мандрівок та поділитися цими незабутніми спогадами з друзями, родиною та усім світом!

З Мережею Агентств «Горящих» Путівок я хочу здійснити тур до Великобританії, тому що це — одна з найстаріших країн Європи зі своєю унікальною історією, країна, що має безліч пам'яток архітектури, музеїв, країна, що вражає своєю культурою та надихає на нові досягнення!
1. Когда я поеду путешествовать, я бы хотела взять с собой панорамную камеру MADV 360 потому, что она крутая! С помощью этой маленькой, надежной и простой в эксплуатации камеры можно снять все самые захватывающие и яркие моменты путешествия)
2. Тур, в который я бы хотела поехать с Сетью Агентств Горящих Путевок — автобусный тур «ЗОЛОТАЯ НЕДЕЛЯ В ПРАГЕ», потому что программа очень насыщенная и я ни разу не посещала города по маршруту. Последние годы много поездок по другим направлениям. Пора открывать для себя Европу yahoo
Коли я поїду подорожувати, я б хотіла взяти з собою панорамну камеру MADV 360° тому, що вона дуже крута, має безмежні можливості для того, щоб запечатлити незабутні моменти подорожі та створити яскраві, цікаві, неординарні знімки та відеоролики. Зйомка та подорожі це моє захоплення та пристрасть...і дуже давно мрію саме про такий гаджет, щоб створювати щось надзвичайне та ділитися зі світом!!!

Тур, в який я б хотіла поїхати з Мережею Агентств «Горящих Путівок» це Балтійський круїз, тому що це незвіданий та цікавий для мене напрямок, дуже хочеться здійснити морську подорож на паромі, побачити та відчути велич північних столиць… особливо взимку)
Вірю, що мрії здійснюються)
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-20 з 708