​Як включити індикатор батареї у відсотках на смартфоні Xiaomi

Тип статті:
Авторська

Всі покупці смартфонів Xiaomi відразу після їх включення задаються одним і тим же питанням. Справа в тому, що всі сучасні мобільні пристрої цієї компанії працюють під управлінням операційної системи MIUI 8, в якій за замовчуванням не увімкнено відображення заряду акумуляторної батареї у відсотках. Після першого включення в верхній частині екрану смартфона видно лише індикатор заряду без відсотків. Якщо вам потрібніточніданні, ось наша інструкція.

Компанія Xiaomi передбачила в операційній системі MIUI 8 функціонал, який дозволяє активувати відображення заряду акумуляторної батареї у відсотках. Щоб увімкнути заряд у відсотках потрібно запустити додаток «Налаштування», а потім перейти в розділ «Батарея і продуктивність» — «Батарея». У верхньому правому куті відображається шестерня, на яку слід натиснути. На екрані мобільного пристрою відобразяться налаштування, пов'язані з цим параметром. У самому низу знаходиться потрібний нам «Індикатор батареї». Із запропонованих варіантів для вибору виберіть «Відстотковий».

Після виконання цих дій, у верхньому правому куті оболонки MIUI 8, поруч з наочним індикатором батареї, відобразяться відсотки заряду, за якими можна точно визначити наскільки в даний момент часу заряджений ваш смартфон. Такий спосіб отримання інформації про акумулятор смартфона Xiaomi набагато зрозуміліший і точніший, тому всім користувачам, які люблять точність, слід обов'язково активувати таку можливість в операційній системі MIUI 8.
+2
Немає коментарів. Ваш буде першим!