Як налаштувати автоматичний прийом дзвінків

Тип статті:
Авторська

Як відомо, за розмови по мобільному телефону під час керування транспортними засобами можна отримати штраф. Але, це якщо ви за кермом тримаєте телефон біля вуха. А при розмові у гучному режимі вам ніщо не заважає керувати транспортом обома руками. Але є одна проблема: щоб відповісти на дзвінок, треба натиснути на екран, що знов таки потребує відволікання від керування. Але у сучасних операційних системах смартфонів давно вже є функція автовідповіді. Це дуже допоможе не тільки у машині, але і якщо ви виконуєте будь-яку роботу, що потребує обох рук, або працюєте в умовах пилу, бруду, фарбування, коли руки у вас не тільки зайняті, а ще й брудні. Тоді функція автовідповіді станеться у нагоді. Чи знаєте ви де знайти її налаштування у MIUI 9? Першим кроком буде меню Налаштування-Системні програми.

Там обираємо пункт Налаштування дзвінків.

Далі — пункт Автовідповідь.

На сторінці налаштувань можна увімкнути чи вимкнути цю функцію, а також обрати сценарій, коли потрібна автовідповідь.

Можливі наступні варіанти: Завжди, Тільки гарнітура (якщо ви слухаєте музику і вам не хочеться витягувати смартфон, щоб відповісти), тільки по Bluetooth (майже всі випадки, де використовується Bluetooth-гарнітура: в автомобілі, при користуванні Bluetooth-колонкою, з Bluetooth-навушниками), а також, можна увімкнути автовідповідь в обох випадках.

Натиснувши на пункт Затримка автовідповіді можна встановити час затримки. За замовчуванням він складає три секунди. Після закінчення роботи, чи їзди за кермом бажано вимкнути цю функцію, щоб дзвінки випадково не приймалися автоматично, коли вас немає поруч з телефоном. MIUI 9 — завжди зручно.

0
Немає коментарів. Ваш буде першим!