Хто працює в Xiaomi - ключові співробітники компанії

Тип статті:
Авторська

Всього кілька років Xiaomi знадобилося, щоб досягти всесвітньої популярності. Китайська компанія стартувала з невеликої команди. Тепер, коли вона стала світовим брендом, їй керують вже численні співробітники від керівників до інженерів і дизайнерів. Сьогодні ми вирішили розповісти докладніше про компанію та її працівників.

Чи Ванцян, який працює директором по електронній комерції та маркетингу у Xiaomi, раніше працював генеральним директором китайської компанії Kingsoft і зіграв життєво важливу роль в розробці продуктів Kingsoft, таких як Kingsoft Antivirus, Kingsoft Dictionary і WPS Office.

Де Лю — це той, хто розробив безліч продуктів для суб-бренду Xiaomi під назвою MIJIA. Раніше він був деканом департаменту промислового дизайну, що належить Пекінському університету науки і техніки. Тан Му — це той, хто розробляє маршрутизатори і VR-гаджети для Xiaomi. Він є одним з найдосвідченіших UI-інженерів країни і має попередній досвід роботи в компанії Tencent.

Професійний веб-дизайнер Лян Фен створює дивовижні інтерфейси для різних продуктів Xiaomi на своїх сайтах. Ду Лорд — це той, хто придумав і створив талісман компанії — кролика Mi Bunny.

Робін Чжу проектує візуально привабливі і функціональні інтерфейси для MIUI і телевізорів Mi TV. Раніше він очолював центр дизайну Microsoft в Азії. Ще один співробітник Mi, містер Чень Цяочжао також працював в Microsoft Design Center на посаді UX-дизайнера. У Xiaomi він відповідає за відділ дизайну MIUI.

Є в компанії і дівчата на старших посадах: Ван Кіан, креативний директор відділу MIUI, раніше вона працювала в LG China Design Center в минулому. І, нарешті, Лю Сюй Шу — старший дизайнер продуктів компанії.

Більшість старших керівників Xiaomi в минулому працювали у відомих компаніях, таких як Microsoft, LG і Tencent. Причина, по якій Xiaomi може виробляти різні види продукції і надавати якісний сервіс — це висококваліфікований персонал.

+3
09:28
Молодцы ребята. Самоё главное, что не останавливаются на достигнутом, а развиваются и открывают для себя новые горизонты