5 порад щодо користування MIUI на смартфонах Xiaomi

Тип статті:
Авторська

MIUI має багато особливостей, цей ROM стає все більш популярним. Сьогодні ми розповімо вам 5 порад, щоб ви могли використовувати MIUI, як профі!

1. Швика активацiя лiхтарика

Включення ліхтарика миттєво може допомогти вам в темряві або будь який раз, коли вам потрібно світло. Коли ви перебуваєте на заблокованому екрані, натисніть і утримуйте клавiшу Home, щоб активувати ліхтарик. Ви можете вимкнути його, натиснувши кнопку живлення або клавішу Enter. Це означає, що ви можете вмикати і вимикати ліхтарик без розблокування екрану блокування.

2. Режим читання

У режимі читання додається фільтр синього світла на екран для користувачів, які працюють багато з телефоном або для користувачів, які люблять читати з екран телефону. Режим читання є рішенням для всього цього. У режимі читання, жовтий фільтр покриває екран, який зменшує напругу на очі і головний біль. Щоб включити цю функцію зайдіть у Налаштування > Дисплей > Режим читання. Ви можете включити режим читання для всіх додатків або тільки для обраних додатків.

У доповнення до режиму читання, у MIUI є нова функція під назвою Twilight Mode. Вона була введена в MIUI 8 Developer ROM. У режимі Twilight Mode, режим читання може бути включений і виключений автоматично пiсля сходу і заходу сонця, а це значить, користувачі просто повинні встановити його один раз i ця функція буде піклуватися про все сама.

3. Приватнi файли

Хочете зберегти деякі з ваших файлів у приватном режимi? У MIUI це дуже легко зробити! Вам просто потрібно зайти у Провідник і, потягнувши екран вниз, ви знайдете можливість створювати приховані папки, щоб зберiгати деякі з ваших приватних файлів.

4. Блокування екрану

Коли ваш смартфон лежить на столi, вам не дуже зручно блокувати його за допомогую клавiшi блокування на бiчнiй гранi. Ось бiльш зручний спосiб. На екранi зробiть свайп двома пальцями та вiдкрийте вкладку вiджети. Знайдiть вiджет блокування екрана, так перенесiть його на головний екран. Теперь блокувати дисплей стане зручнiше.

5. Як швидко закрти додаток?

Якщо ви хочете закрити поточний додаток в швидкий спосіб, ви можете закрити відкритий в даний момент додаток швидко, просто натиснувши на кнопку «Назад». Щоб активувати цю функцію, вам необхідно перейти в розділ Налаштування > Додатковi налаштування > Кнопки > Натисніть на Назад > Закрити поточну програму.
+2
Немає коментарів. Ваш буде першим!