Як використовувати VPN функції у Mi Router 3C

Тип статті:
Авторська
Джерело:

В інформаційному світі, де кожен крок через будь-який вузол зв'язку фіксується, можливість вільного отримання інформації, із забезпеченістю у той же час недоторканості приватного життя користувача, починає відігравати неабияку роль. Mi Router 3C було розроблено як раз з урахуванням цього, і саме тому він постачається із вбудованою функцією VPN, яка забезпечує вам практично броньовий захист у віртуальному світі.

Як використовувати VPN функції

По-перше, оберіть провайдера послуг та купіть відповідний тариф, пересвідчившись перед тим, що він дозволяє підключатися за протоколом PPTP, оскільки саме його використовує Mi Router 3C для з'єднання. У даному уроці ми будемо використовувати додаток Mi Wi-Fi, хоча такого самого результату можна досягнути за допомогою WebUI.

Крок 1

Відкрийте на телефоні Mi Wi-Fi App, перейдіть у налаштування — network settings — VPN settings, і виконуйте подальші вказівки.

Крок 2

Натисніть кнопку new VPN і введіть дані вашого VPN, які провайдер надав вам при реєстрації:

Name: вкажіть ім'я та запам'ятайте його

Protocol: PPTP

Server: адреса сервера VPN (задається провайдером VPN)

Username & password: облікові дані для підключення (задаються провайдером VPN)

Крок 3

Натисніть кнопку ОК, щоб зберегти VPN та включити його. Тепер ваш публічний IP буде задаватись постачальником VPN, а не постачальником Інтернет-послуг. Перевірте результат, як показано у наданому нижче порівнянні.

Розширені налаштування VPN

Він постачається з розширеними налаштуваннями, які дозволяють контролювати використання VPN для окремих пристроїв та веб-сайтів і продовжувати використовувати звичайне підключення для інших пристроїв та веб-сайтів.

Використання фільтрів VPN для веб-сайтів

Включіть ‘limit bandwidth according to VPN IP address’ і ви перейдете у підменю ‘address list’. Вкажіть веб-адресу, до якої ви бажаєте підключитись через VPN, і до всіх інших ви зможете підключатись за допомогою звичайного зв'язку.

Використання фільтрів VPN для пристроїв/МАС

Включіть ‘limit bandwidth for individual devices’ і ви отримаєте два варіанти, такі як ‘add devices’ (додавання пристроїв) або ‘add MAC address’ (додавання МАС адрес). Натиснувши ‘add devices’, ви зможете обрати вже наявні у мережі пристрої, а натискання ‘add MAC address’ дозволить обрати пристрій, вказавши його МАС адресу. Тепер тільки додані пристрої будуть використовувати VPN з'єднання.

FAQ


0
Немає коментарів. Ваш буде першим!