Інструкція: як налаштувати VPN на смартфоні Xiaomi

Тип статті:
Авторська

Хочете знати, як налаштувати VPN (віртуальну приватну мережу) на вашому телефоні? Це насправді не так уже й важко зробити, але ми знаємо, що це може трохи лякати — особливо, якщо ви ніколи цього не робили в минулому. Android (та MIUI) має нативний спосіб налаштування VPN. Це можна зробити прямо з налаштувань. У цьому пості ми збираємося показати вам, як це робиться.

Що таке VPN і чому я повинен його використовувати?


Віртуальні приватні мережі, як випливає з назви, це просто віртуальна версія локальної, фізичної мережі. У традиційній мережі, комп'ютери фізично пов'язані між собою таким чином, що вони можуть швидко і легко обмінюватися файлами і ресурсами. VPN відрізняються тим, що віддалені комп'ютери в усьому світі можуть швидше з'єднатися з іншими через Інтернет.

Як правило, віртуальні приватні мережі використовуються для підвищення безпеки на приватних і громадських мережах. Вони також можуть бути використані компаніями, щоб зберегти важливі корпоративні дані в безпеці. Сучасна робота стає все більш децентралізованою, все більше і більше працівників можуть налаштовуватися віддалено або працювати з дому, так що віртуальні приватні мережі стають все більш популярними для цієї мети.

Є кілька типів VPN протоколів, підтримуваних Android.

PPTP

Це Point-to-Point Tunneling Protocol, і це найменш безпечний метод конфігурації VPN, який ви можете обрати. Проте, як правило, це найкраща відправна точка для початківців, тому що цей спосіб працює практично на будь-якій операційній системі.

L2TP або IPsec

Layer 2 Tunneling Protocol, або Internet Protocol Security. Це набагато безпечніше, ніж PPTP, але трохи складніше в налаштуванні. ЦіVPN майже так само широко підтримуються PPTP, але вони також можуть бути уразливі для деяких проблем з'єднання.

SSL VPN

Найбіль безпечніVPN — це SSL VPN. Якщо ви використовуєте Secure Sockets Layer, то ви отримуєте тей же рівень захисту, що й сайти банків та інших організацій, де безпека повинна бути на першому місці.

Як налаштувати VPN на Xiaomi (Android)

  • Відкрийте додаток Налаштування.
  • У розділі «Бездротові мережі» і виберіть «Додатково».
  • Виберіть «VPN».
  • На правому верхньому куті ви знайдете знак +, натисніть на нього.
  • Адміністратор мережі забезпечить вас усіми необхідними даними. Просто виберіть потрібний протокол і введіть всю необхідну інформацію.
  • Натисніть «Зберегти».
  • Ви можете підключити повернувшись до налаштувань VPN і вибрати ваш VPN. Вам буде запропоновано ввести ім'я користувача і пароль.

Як бачите, це не складно.

-2
Спасибо, получилось настроить
03:23
Як налаштувати впн деталі потрібно